01.jpg
03.jpg
02.jpg
04.jpg
05.jpg
06.jpg
previous arrow
next arrow

BAŤOVIANSKA GALUSKA

Pozývame Vás na 4. ročník cyklopodujatia BAŤOVIANSKA GALUSKA. Vidíme sa v nedeľu 1. augusta 2021 na námestí SNP v Partizánskom.

Súťaž

Ak sa vám podarí odfotiť jedno z áut niekde na ceste (nie zaparkované pred domom), pošlite nám fotku auta (do e-mailu info@galuska.sk), na ktorej bude vidno nápis Baťovianska Galuska, pridajte aj popis, kde ste nás stretli.
Jedného z vás vyžrebujeme v sobotu 31.7. 2021 o 20. hodine a dostanete od nás štartovné zdarma. Ak ho medzitým uhradíte, vrátime vám ho pri prezentácii pred štartom.

 

Baťovianska galuska je spoločná cyklojazda okresmi Partizánske, Topoľčany a Bánovce nad Bebravou. Je určená pre všetky vekové kategórie, od detí až po dospelých. Trasy sa dajú zvládnuť nielen na cestných špeciáloch, ale aj na trekingových, či dokonca horských bicykloch. 
 
Pre najmenšie deti je pripravený 1200 metrový okruh ulicami mesta, mimomestské trasy 108km, 56 km a 32 km zavedú cyklistov do blízkych aj vzdialených dedín, najdlhšia z nich vedie až okolo vodnej nádrže a rekreačného strediska Duchonka.
Podujatie sa koná za každého počasia a je organizované za plnej cestnej premávky. Preto žiadame účastníkov, aby sa správali disciplinovane a dodržiavali pravidlá cestnej premávky. Tiež upozorňujeme, že podujatie nemá charakteristika pretekov.